Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56
Stary 09.11.2012, 15:09
funkykoval napisał(a):Wyświetl post
Zastanawiam się dlaczego klub nie odwołał się od ostatniej kartki Wilka na WIdzewie, ale widać w klubie trwa festiwal bałwanów - po co zajmować się istotnymi sprawami jak można wypuszczać plotki o zatrudnieniu fenomenalnego Japończyka.
Nie odwołali się?! Przecież to było na 100% do wygrania, bo faulu Wilka nie było (na powtórkach ewidentnie widać, że to on był faulowany)!

Bednarz to kawał ... Zamiast układać pytania dla siebie na najbliższy wywiad czy też testować jakiś pajaców - mógłby dopilnować bieżących spraw.

jacekbum napisał(a):Wyświetl post
(...)
Bunozę zapisałeś na prawej obronie (dopiero teraz poprawiłeś).
Jaliens gra dobrze na prawej, słabo na stoperze - nie rozumiem zmiany.

Wymieniona trójka naprawdę nie pokazała nic.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 09.11.2012 o godz. 19:48.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując