funkykoval napisał(a):

|
Zastanawiam się dlaczego klub nie odwołał się od ostatniej kartki Wilka na WIdzewie, ale widać w klubie trwa festiwal bałwanów - po co zajmować się istotnymi sprawami jak można wypuszczać plotki o zatrudnieniu fenomenalnego Japończyka.
|
Nie odwołali się?! Przecież to było na 100% do wygrania, bo faulu Wilka nie było (na powtórkach ewidentnie widać, że to on był faulowany)!
Bednarz to kawał ... Zamiast układać pytania dla siebie na najbliższy wywiad czy też testować jakiś pajaców - mógłby dopilnować bieżących spraw.
jacekbum napisał(a):

Bunozę zapisałeś na prawej obronie (dopiero teraz poprawiłeś).
Jaliens gra dobrze na prawej, słabo na stoperze - nie rozumiem zmiany.
Wymieniona trójka naprawdę nie pokazała nic.