lazy napisał(a):

Artykuł z weszlo pisany był chyba przy współpracy z A. Piechnicznkiem. Bardzo ciekawa kolaboracja.
Z cyklu "Skopać leżącego". Cóż wychodzą kompleksy, przez lata w końcu rozdawaliśmy karty w lidze.
|
Całość raczej powstała w umyśle niejakiego Ćwiąkały. Tego od Probierza.