Wyświetl pojedynczy post
palczi
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26447
Stary 09.11.2012, 14:57. Walka Wach-Kliczko
Czy jest szansa oglądnąć jutrzejszą walkę w tv?np. czy na platformie N w wersji abonamentu dla ubogich gdzieś oglądnę?

Błaszczu_WIŚLAK : nie dziękuje

Może jakiś stream na necie?
Powód: .
Ostatnio edytowane przez palczi : 09.11.2012 o godz. 15:19.
Odpowiedz cytując