Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60650
Stary 09.11.2012, 13:32
wortski napisał(a):Wyświetl post
Odpowiedź portalu weszło.com:
Wokalnych zwolenników Probierza i Bednarza (ostatnio jechali jak po jakimś śmieciu po Kulawiku, bo śmiał skrytykować jak zawodnicy są przygotowani)? Tych, którzy mają nieustanny polew z beznadziejnych wyników Wisły, którzy ogłaszali żałobę gdy zdobywaliśmy mistrzostwo z tym "beznadziejnym" Boukharim?

Naiwność, ba - głupota niektórych przeraża...
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując