wortski napisał(a):

|
Odpowiedź portalu weszło.com:
|
Wokalnych zwolenników Probierza i Bednarza (
ostatnio jechali jak po jakimś śmieciu po Kulawiku, bo śmiał skrytykować jak zawodnicy są przygotowani)? Tych, którzy mają nieustanny polew z beznadziejnych wyników Wisły, którzy ogłaszali żałobę gdy zdobywaliśmy mistrzostwo z tym "beznadziejnym" Boukharim?
Naiwność, ba - głupota niektórych przeraża...