Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60642
Stary 09.11.2012, 11:20
FraMat napisał(a):Wyświetl post
no więc jesli faktycznie spadło to... chyba dobrze.

Z drugiej strony można to interpretować jako celowe na siłę obniżanie długu po to, by zachecić kupca na Wisłę. Dochodzi do tego cięcie kosztów przez Bednarza, pewnie w tym samym celu.
Przyszłość pokaże czy to dobrze.
niestety, ale dla mnie też to tak wygląda. Zbieramy zabawki z piaskownicy i strzała.
Ale mam nadzieje ze sie mylę, moze BC sie po prostu w....ił, powiedział że uruchamia windykacje, doczeka aż dług zejdzie do zera, a potem od nowa podbijanie LM :myśli:
gorzej, jak odbierze dług i sprzeda klub za 1PLN. Wtedy mogą być jajca, ale Jacek Majchrowski okaże sie honorowy i wykupi 10 tysięcy karnetów, bo na co komu taki duży stadion skoro i tak go nie zapełnimy.
Ostatnio edytowane przez szprotson : 09.11.2012 o godz. 11:24.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując