Panowie - po cholerę dyskutować - Marcelo podpisywał i negocjował jego przyjście przede wszystkim Bednarz i nie widzę powodu aby odmawiać mu zapisania tego sukcesu na jego koncie. Nawet jeśli było to efektem wcześniejszych kontaktów Mielcarskiego z Peraltą, to nie zmienia to żadnego faktu dotyczącego udziału Bednarza przy kontraktowaniu Marcelo ze strony Wisły.
Ciekawszy jest dzisiejszy wywiad z Valcxem w PS, w którym wyraźnie wskazuje, że ze sprzedaży zawodników w 2010 roku Wisła wyciągneła ponad 8,5 mln euro wydano na nowych zawodników ok. połowę tej kwoty, a co z resztą

? Może w końcu wyjaśni się jak wiele z tej sumy poszło na spłatę długu, podobnie jak kasa za puchary z zeszłego sezonu, a nie była ona mała - ponad 2 mln euro za LM plus ponad 2 mln euro za LE. To chyba więcej niż wydaliśmy na kontrakty i nabytki w ostatnim roku

? Połączenie ponad 4 mln euro niewydatkowanych z transferów + 4,3 mln euro z pucharów - daje circa kwotę 34-35 mln zł a o tyle według wcześniejszych infromacji Faktu podobno spadło zadłużenie w stosunku do TF....