Wyświetl pojedynczy post
Matejas_
Senior Member
 
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60638
Stary 09.11.2012, 10:25
mikolajdrew napisał(a):Wyświetl post
Jak dla mnie z Wisły powinni polecieć:
- Jaliensa
- Frederiksena
- Sikorski
Reszcie obniżyć zarobki i zacząć stawiać na młodych.
No widzisz, a ja bym wyj...:
- Gargułę
- Głowackiego
- Ilieva

Resztę bym zostawił bym ostawił bo jeszcze coś może z nich być...
Odpowiedz cytując