mikolajdrew napisał(a):

Jak dla mnie z Wisły powinni polecieć:
- Jaliensa
- Frederiksena
- Sikorski
Reszcie obniżyć zarobki i zacząć stawiać na młodych.
|
No widzisz, a ja bym wyj...:
- Gargułę
- Głowackiego
- Ilieva
Resztę bym zostawił bym ostawił bo jeszcze coś może z nich być...