Wyświetl pojedynczy post
Kaan
Senior Member
 
 
Od: 09.2005
Skąd: NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1387
Stary 09.11.2012, 09:32
Kamil_mchw napisał(a):Wyświetl post
ona powiedziała że chce nowe scirocco... nie pozwolę jej żeby wydawała tyle kasy na pierwszy samochód... w szczególności że obiecałem jej dołożyć połowę w ramach prezentu na urodziny dlatego cena ok. 15 tyś.
A może kupiłbyś jej Forda Fiestę z 2000 roku, silnik 1,8 tddi, bezawaryjny egzemplarz za cirka 5 tys. zł. Będzie miała wszystko, co trzeba kobiecie: klimę, wspomaganie, elektryka. Lać ropę i jeździć, na pierwszy samochód sam raz.

Przez przypadek mam taki na stanie

Jeszcze na marginesie: w dziewczynę to ja bym na Twoim miejscu tak nie inwestował, raz że ją niepotrzebnie rozpieścisz, a dwa jest zawsze prawdopodobieństwo że cię puści kantem.





@luke1906 - priv
Ostatnio edytowane przez Kaan : 09.11.2012 o godz. 14:19.
Półśrodki owocują ćwierćrezultatami

To z racji Cracovii i Wisły, na poziom tych drużyn nie ma chyba rady, wieszcz nawet stojąc na rynku, mruczy: Dziady, Dziady. L.J. Kern
Odpowiedz cytując