Wyświetl pojedynczy post
torres15
Junior Member
 
Od: 01.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19918
Stary 09.11.2012, 09:07
wywiad z Sikorskim: Cieszyłbym się, gdybyśmy zdobywali punkty, a jeśli miałbym pomóc drużynie, siedząc na ławce, to... Myślę, że dobro drużyny jest najważniejsze."
http://www.2x45.com.pl/aktualnosci/1...ziec-na-lawce/
Odpowiedz cytując