Temat
:
Nasi piłkarze – fakty, opinie, komentarze / ploteczki, auta, tatuaże ;-)
Wyświetl pojedynczy post
torres15
Junior Member
Od: 01.2012
Offline
#
19918
09.11.2012, 09:07
wywiad z Sikorskim: Cieszyłbym się, gdybyśmy zdobywali punkty, a jeśli miałbym pomóc drużynie, siedząc na ławce, to... Myślę, że dobro drużyny jest najważniejsze."
http://www.2x45.com.pl/aktualnosci/1...ziec-na-lawce/
torres15
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do torres15
Znajdź inne posty napisane przez torres15