Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60637
Stary 09.11.2012, 08:24
milosz napisał(a):Wyświetl post
I dokładnie o tym piszę. Sporne rozumiem, jest jak doszło do kontaktu menadżera z Wisłą, ja czytałem swego czasu, że to Mielcarski który go znał i sie do niego zgłosił, a dalej ten poszedł do J.B. Faktem tez jest że były pewne komplikacje ze strony prawnej i znajomość prawa ze strony J.B. tu się przydała, ale co do zasług, to ..jednak był przypadek, notabene taki to zawsze mile widziany.
Z tego co napisałeś wychodzi ze faktem nazwałeś coś co przeczytałeś w gazecie.
Ostatnio edytowane przez szprotson : 09.11.2012 o godz. 08:29.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując