Wyświetl pojedynczy post
WislaFan123
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60634
Stary 09.11.2012, 00:13
K4millo napisał(a):Wyświetl post
Wszystkowiedzący się znalazł, pewnie ty też załatwiałeś ten transfer. Źródło takich informacji poproszę, bo jedyne co znalazłem na necie to tylko komentarze użytkownika o nazwie oldkibic na stronie wislaportal:
http://www.wislaportal.pl/komentarz-info/240975
http://www.wislaportal.pl/komentarz-info/241054
http://www.wislaportal.pl/komentarz-info/242210
http://www.wislaportal.pl/komentarz-info/252156

Ale patrząc na wypociny to pewnie ty jesteś tym oldkibicem.
Pisalem juz o tym z pol roku temu jak ludzie mowili czego to lysy nie zrobil dla Wisly wtedy..

I tak jak pisze K4amillo, tak prawi bylo... Choc dokladniej to w druga strone to Hugo Peralta, owczesny manager Paulisty zaoferowal Wisle Marcelo, a Bednarz, jako ze jakies tam prawnicze wyksztalcenie ma, to dopinal transfer od strony technicznej.. a sam fakt ze Peralta kiedykolwiek zachaczyl od Wisle bylo zasluga Mielcara jak Jaska nam sciagal..
Odpowiedz cytując