K4millo napisał(a):

Pisalem juz o tym z pol roku temu jak ludzie mowili czego to lysy nie zrobil dla Wisly wtedy..
I tak jak pisze K4amillo, tak prawi bylo... Choc dokladniej to w druga strone to Hugo Peralta, owczesny manager Paulisty zaoferowal Wisle Marcelo, a Bednarz, jako ze jakies tam prawnicze wyksztalcenie ma, to dopinal transfer od strony technicznej.. a sam fakt ze Peralta kiedykolwiek zachaczyl od Wisle bylo zasluga Mielcara jak Jaska nam sciagal..