Wyświetl pojedynczy post
K4millo
Senior Member
 
 
Od: 05.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60632
Stary 08.11.2012, 23:28
milosz napisał(a):Wyświetl post
Dla Twojej wiedzy, to Mielcarski skontaktował się z menadżerem Paulisty, a ten podsunął mu Marcelo, takie są fakty, jak o nich nie wiedziałeś to już wiesz. A Bednarz jedynie sfinalizował kontrakt. Ot, kwestia szczęścia.
Wszystkowiedzący się znalazł, pewnie ty też załatwiałeś ten transfer. Źródło takich informacji poproszę, bo jedyne co znalazłem na necie to tylko komentarze użytkownika o nazwie oldkibic na stronie wislaportal:
http://www.wislaportal.pl/komentarz-info/240975
http://www.wislaportal.pl/komentarz-info/241054
http://www.wislaportal.pl/komentarz-info/242210
http://www.wislaportal.pl/komentarz-info/252156

Ale patrząc na wypociny to pewnie ty jesteś tym oldkibicem.
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując