Wyświetl pojedynczy post
mikolajdrew
Junior Member
 
Od: 10.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51
Stary 08.11.2012, 23:15
Miśkiewicz powinien wskoczyć do składu na ten mecz. chciałbym, żebyśmy wygrali z Koroną, ale remis w tym spotkaniu może być naprawdę wielkim sukcesem.
Odpowiedz cytując