Temat
:
[11 kolejka] Korona Kielce - Wisła Kraków, 11 listopada, 17:00.
Wyświetl pojedynczy post
mikolajdrew
Junior Member
Od: 10.2012
Offline
#
51
08.11.2012, 23:15
Miśkiewicz powinien wskoczyć do składu na ten mecz. chciałbym, żebyśmy wygrali z Koroną, ale remis w tym spotkaniu może być naprawdę wielkim sukcesem.
mikolajdrew
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do mikolajdrew
Znajdź inne posty napisane przez mikolajdrew