Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50
Stary 08.11.2012, 22:28
jacekbum napisał(a):Wyświetl post
Pareiko
Bunoza Jaliens Chavez Jovanovic*
Sobolewski Wilk
Szewczyk Chrapek Quioto
Boguski
Bunoza który gra najlepiej na lewej obronie pogra na prawej, Jaliens który jest najlepszy na prawej jako stoper. Gości którzy permanentnie nie łapią się do składu (Szewczyk, Chrapek, Quioto) wstawiamy do pomocy.

To ja jeszcze proponuje Miśkiewicza na atak. A co!?
Ostatnio edytowane przez wolfy : 08.11.2012 o godz. 22:30.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując