Wyświetl pojedynczy post
Kamil_mchw
Senior Member
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1377
Stary 08.11.2012, 19:25
Glazik... ale wyhaczył dobre wtyki i zajmuje się tym "na codzień"
Jeśli tak to chętnie nawiąże współpracę.
Musze kupić auto kobiecie... ale sam nie znam się na samochodach i wolałbym kupić coś tańszego i nie wyruchanego przez PL drogi...
A tak przy okazji do wszystkich forumowiczów.
Auto dla kobiety... mały, ładny , mało ma palić, silnik max 1,8/1,9 tdi, bezpieczny (czyli nie konserwa) raczej nowsza technologia... jakiś focusik, leon, corsa... coupe, nie wiem!! nie znam się
kwota 10-15 tyś. a jak będzie zajebista okazja za na prawdę fajną furę to powiedzmy do 20 tyś.

ja kupiłem auto na licytacji komorniczej... dostałem cynk od kumpla który tą licytację prowadził. ma mi dać znać jak będzie podobna okazja do zakupu auta dla mojej baby... ale już czekam na tę okazję 3 miesiące i nic...
Odpowiedz cytując