Wyświetl pojedynczy post
sovinho_02
Senior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60626
Stary 08.11.2012, 17:27
Siema.Widzę że zeszliście trochę na inne tematy, wróćmy jednak do Wisły. Trzeba zadać sobie pytanie czy wolimy oglądać wypalonych zawodników którzy już nic nowego nie wniosą czy młody, perspektywiczny zespół który może i czasem przegra ale jednak będzie z każdym meczem robił postępy. Ja osobiście skłaniam się do tej drugiej opcji. Więc w klubie trzeba zrobić konkretne wietrzenie szatni i pozbyć się:
Jovanica
Jaliensa
Frederiksena
Garguły
Ilieva
Sikorskiego
Sobol pewnie po sezonie skończy karierę
Wytansferować jak tylko się trafi dobra oferta:Chaveza, Jovanovica,Meliksona(jak dla mnie gra za bardzo pod siebie nie jest prawdziwym rozgrywającym).
Przedłużyć kontrakt z Pareiką, jednak dawać szanse Miśkowi.
Jak widać pozbywamy się 10 zawodników, w ich miejsce trzeba kogoś pozyskać:
Jovanic - tu się obejdzie bez transferu bo on i tak nie gra
Jaliens - Rafał Janicki
Frederiksen - Paweł Oleksy
Garguła - Mateusz Machaj
Iliev - Mateusz Mak
Sikorski - po prostu wprowadzać Kamińskiego
Chavez - wróci Nalepa
Jovanovic - wiele i tak nie gra można wprowadzać za niego np. Lepiarza
Melikson - wpuszczać Michała Chrapka
Sobolewski - wprowadzać Alana Uryge.
Wtedy mamy następującą kadre:
BR: Pareiko, Miśkiewicz, Kocoń
OB:Janicki,Burliga,Głowacki,Czekaj,Bunoza,Oleksy,L epiarz,Nalepa
PO:Mak,Machaj,Wilk,Chrapek,Uryga,Szewczyk,
NA:Genkov, Boguski, Quioto, Kamiński
I od razu wyjaśniam, że przy tym zespole nie byłoby ciśnienia od razu na Mistrza tylko zgrywać to: w 1 sezonie środek tabeli, w 2 puchary a w 3 się bić o mistrza.
Gorzej niż teraz napewno nie będzie.
Odpowiedz cytując