syryls napisał(a):

|
W pewnych sprawach się mylisz, MU woleli przegrać w LE niż później grać praktycznie co 3 dni, woleli zaryzykować i iść na Mistrza, zresztą podobnie było w przypadku MC, Bayern, zespoły TOP 5 Angielskie, drużyny z Włoch, to są zespoły którym nie zależy na LE, bo lepiej liczyć iż można zająć miejsce 3 czy 4 i zagrać w LM niż później żałować. Atletico, Valencia i tym podobne zespoły to kluby które chcą podreperować budżet bo wiadomo kasa z ligi jest tak marna że szkoda gadać.
|
Pamiętam jak Ferguson mówił w tamtym sezonie , że chce wygrać Ligę Europy . Wystawił możliwie najmocniejszy skład na Bilbao i oglądając ten dwumecz naprawdę ciężko było odnieść wrażenie ,że ktokolwiek chce przegrać jednak Ty oczywiście Wiesz lepiej więc ja się spytam skąd ta wiedza? Dodam że dla drużyny czerwonych diabłów gra co trzy dni to codzienność ponieważ w każdym sezonie takim rytmem grają i to im w żaden sposób nie przeszkadza w walce o trofea na wszystkich frontach ...
Oczywiście zgodzę się z tym ,że dla drużyn z tego absolutnego europejskiego i zarazem światowego topu pieniądze które są do zarobienia w LE nie są jakoś szczególnie atrakcyjne co nie znaczy że każda lepsza drużyna odpuszcza te rozgrywki .