Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60621
Stary 08.11.2012, 15:36
milosz napisał(a):Wyświetl post
Dla Twojej wiedzy, to Mielcarski skontaktował się z menadżerem Paulisty, a ten podsunął mu Marcelo, takie są fakty, jak o nich nie wiedziałeś to już wiesz. A Bednarz jedynie sfinalizował kontrakt. Ot, kwestia szczęścia.
Bednarza wtedy nie było. Fakty są takie ze Marcelo podpisał Valckxs.
Ostatnio edytowane przez szprotson : 08.11.2012 o godz. 21:19.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując