milosz napisał(a):

Dla Twojej wiedzy, to Mielcarski skontaktował się z menadżerem Paulisty, a ten podsunął mu Marcelo, takie są fakty, jak o nich nie wiedziałeś to już wiesz. A Bednarz jedynie sfinalizował kontrakt. Ot, kwestia szczęścia.
|
Bednarza wtedy nie było. Fakty są takie ze Marcelo podpisał Valckxs.