Drozd napisał(a):

Czekaj, czekaj. Widać nie czytali "ekspertyzy" tego profesora co mu Gazprom za nią zapłacił a emj go tu lansował i równie POdobnych na etacie.

Zamiast opierać się na tych dyrdymałach to...wiercą aż miło. Ciekaw jestem co sowieciarze wymyślą aby zastopować w polsce wydobycie gazy łupkowego. Oprócz "ekspertyz" oczywiście

. Może , że ten z Rosji ładniej pachnie

i chociaz dalej jest najdroższy w Europie (dla nas oczywiście) to ma taki piekny kolor

.