Wyświetl pojedynczy post
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60614
Stary 08.11.2012, 11:45
milosz napisał(a):Wyświetl post
Daruj sobie takie puste teksty, LE dla Wisły to konkretne miliony euro i to zamyka temat.
Ta, kilkadziesiąt. Całe szczęście Cupiał podobnie jak Luis Nicollin zapewne również uważa LE za gówniane rozgrywki skoro wywalił Maaskanta na zbity pysk dopiero po klęsce w derbach. Bo przecież bez sensu reagować na wyniki w pół-towarzyskich rozgrywkach. To, że wywalił Maaskanta to dobrze ale bardzo źle, że nie miał żadnego planu B.
Odpowiedz cytując