Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19824
Stary 08.11.2012, 11:18
Punkt widzenia zależy od miejsca siedzenia. Wystarczy spojrzeć na to jak "nawróceni" raz w jedną, a raz w drugą stronę lądują w objęciach albo Sakiewicza, albo GW i TVN. Ze wzajemnością.

Do tego dochodzi jeszcze taka sprawa, że powierzchowny obraz, który był nam serwowany pt. "Giertych - faszysta zabraniający ubierać się uczniom jak chcą" był zgoła inny od tego co działo się naprawdę na salonach.