temat i polityczny i kibicowski:
http://wpolityce.pl/artykuly/40141-s...-kibicow-legii
Słowik i jego mafia to mieli szczęście, że go z racą gdzieś na stadionie nie schwytali bo siedziałby do dzisiaj a tak może pić szampana w domku i sławić Tuska i PO pod niebiosa.
