Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19823
Stary 08.11.2012, 11:02
temat i polityczny i kibicowski:
http://wpolityce.pl/artykuly/40141-s...-kibicow-legii

Słowik i jego mafia to mieli szczęście, że go z racą gdzieś na stadionie nie schwytali bo siedziałby do dzisiaj a tak może pić szampana w domku i sławić Tuska i PO pod niebiosa.