|
Tak patrzę od pewnego czasu na zachowania i wypowiedzi R. Giertycha i nie wierzę, co się z gościem stało...
Co śmieszniejsze, facet wykpiwany swego czasu, lżony przez GW za wszystko co zrobił, dziś staje się autorytetem godnym przeprowadzenia wywiadu z okazji 11.11.
|