Wyświetl pojedynczy post
Arapaho
Senior Member
 
 
Od: 06.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2728
Stary 08.11.2012, 09:57
emj10 napisał(a):Wyświetl post
Jaką karierę robi wpolityce.pl, czy niezalezna.pl? Chyba w swoim środowisku, gdyż nie generują żadnej wartości dodanej. Praktycznie brak reklam, działają jako serwisy non profit, a to na dłuższą metę jest niemożliwe do zrealizowania. Lis w kilka miesięcy wyprzedził ich o kilku długości w poczytności i popularności serwisu. Oczywiście miał kilka baniek na start (z tego co pamiętam ok. 5 melonów, za samo mieszkanie dał jakieś 1,5 bańki), więc z czym do ludzi.
Na jakiej podstawie tak sądzisz ? Bo przynajmniej kilka miesięcy temu szły słuchy w mediach że portalik Lisa to klapa .
A merytorycznie się odnosząc to jeśli chodzi o opiniotwórczośc wg. rankingu press.pl :
wpolityce 4 pozycja , Lisa nie ma wogóle w klasyfikacji więc mimo trochę większej oglądalności wg.MegaPanel maj 2012 - Lis- 345 tyś do 202 tyś Karnowscy - nie ma tam żadnych kilku długości a wręcz biorąc pod uwagę jeszcze fundusze które miały obie strony to rentownosć na ta chwilę obu portali jest na wielokrotnie większym poziomie u Karnowskich . Weź też pod uwagę ze oglądalnośc w Lisa jest wynikiem wpompowanych pieniędzy i jak się skończą to może to zupełnie inaczej wygladać
...........................
– Panie marszałku, a jaki program tej partii?
– Najprostszy z możliwych. Bić ....y i złodziei, mości hrabio.
Opis: rozmowa hrabiego Skrzyńskiego z Piłsudskim na temat możliwości założenia przez Piłsudskiego partii politycznej
Odpowiedz cytując