http://www.willhaben.at/iad/gebrauch...?adId=49007859Na zegarze ma 220tys.km .BYlem ogladac ta furke. dopiero jest u mechanika. Silnik stoi obok samochodu jeszcze,dopiero bedzie instalowany.A jesli chodzi o przeszlosc tego BMW to tylko wiem ze samochod zostal oddany za grosze bo wlasciciel dostal pape z odszkodowania. Oczywiscie to niemiec.strasznie sie napalilem Bo to piekna furka.To ten model... dla porownania cena w Austri.