Wyświetl pojedynczy post
Glazik
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1368
Stary 08.11.2012, 07:46
JAk jest panowie ze skladakami? Mam 4 letnie BMW za 30tys. zl tylko silnik wymieniony... poprzetni zostal zatarty przez poprzedniego wlasciciela.. WStwiony zostal silnik z przebiegiem 90 tys .km. Samochod wyglada jak nowy. ale potrzebuje rady. Pakowac sie w taka inwestycje?
Odpowiedz cytując