|
JAk jest panowie ze skladakami? Mam 4 letnie BMW za 30tys. zl tylko silnik wymieniony... poprzetni zostal zatarty przez poprzedniego wlasciciela.. WStwiony zostal silnik z przebiegiem 90 tys .km. Samochod wyglada jak nowy. ale potrzebuje rady. Pakowac sie w taka inwestycje?
|