Wyświetl pojedynczy post
K4millo
Senior Member
 
 
Od: 05.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60611
Stary 08.11.2012, 04:52
milosz napisał(a):Wyświetl post
...a Marcelo był dzięki Mielcarskiemu
Chyba największa głupota jaką tu ostatnio przeczytałem. Dzięki Mielcarskiemu to sprowadzony może był Andre Barreto, ale na pewno nie Marcelo. Bednarz jest jaki jest, ale sprowadzenia Marcelo nie można mu odebrać. Zapewne brał go na chybił-trafił, ale się sprawdził, pomógł wydatnie zdobyć mistrzostwo, wygrywał nam mecze (gole z Legią i Arką) i został sprzedany za najwyższą kwotę transferową(z tego co donoszą media) w historii naszego Klubu!
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując