milosz napisał(a):

|
...a Marcelo był dzięki Mielcarskiemu
|
Chyba największa głupota jaką tu ostatnio przeczytałem. Dzięki Mielcarskiemu to sprowadzony może był Andre Barreto, ale na pewno nie Marcelo. Bednarz jest jaki jest, ale sprowadzenia Marcelo nie można mu odebrać. Zapewne brał go na chybił-trafił, ale się sprawdził, pomógł wydatnie zdobyć mistrzostwo, wygrywał nam mecze (gole z Legią i Arką) i został sprzedany za najwyższą kwotę transferową(z tego co donoszą media) w historii naszego Klubu!