Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60609
Stary 08.11.2012, 03:06
Bobek90 napisał(a):Wyświetl post
I tak, era "Schalke" jest mozliwa. Kolejna era dla "milosnikow transferow" mozliwa juz raczej nie jest.
Żartujesz. To zdanie jest kompletnie nielogiczne. Doświadczenia nas uczą tego, że bez pieniędzy nie da się zbudować dobrej drużyny.

Pisałeś też o dobrej/złej grze danego zespołu ergo o wynikach. Przecież tego nie da się sprowadzić do prostej logicznej zasady - ładnie grają, to osiągają sukcesy. Nie ma tak w piłce. Porównujesz jakieś cykle Barcelony/Realu, btw. zespołów, które obracają takimi pieniędzmi, którymi nasza cała liga piłkarska włącznie z zespołami nie obraca, a nie widzisz rzeczywistości.

Żeby zbudować profesjonalny klub... ehhh... nie chce mi się pisać po stokroć. Wszystko jest napisane.

Era Schalke jest niemożliwa, bo Cupiał po erze Schalke nie potrafił znaleźć prawdziwych doradców, którzy pomogliby mu obrać jakiś kierunek, w którym ten zespół powinien podążać. Może wtedy warto było sprowadzać do Wisły młodych, zdolnych chłopaków z polskich niższych lig, zainwestować w skauting na naszym podwórku i go rozwijać - w ten sposób promując nowych graczy, sprzedając starych za grube pieniądze, przy okazji dbając o rozwój młodzieży pod auspicjami naszego klubu.

Cupiał popełnił wiele błędów. Nie potrafię zrozumieć tego, że "ery Schalke" kompletnie nie wykorzystał. A szansa była ogromna. Gdzie jak nie w Wiśle tacy młodzi chłopcy mogliby się rozwijać? To był najlepszy zespół w Polsce. Warto było wtedy zainwestować w 1-2 boiska treningowe, ściągać młodych, a może interes sam by się kręcił.

Napiszę raz jeszcze - Bednarz to osoba, która powinna zniknąć z naszej Wisły natychmiast. Bednarz powinien wszystkich za transfery, wypowiedzi szkalujące Wisłę, jej zawodników etc. przeprosić. Jacku, gdzie jest Twoje wypowiedzenie?
RAZEM WYPEŁNIJMY STADION PRZY REYMONTA !!! RAZEM BUDUJMY WIELKĄ WISŁĘ !!!
Odpowiedz cytując