Wyświetl pojedynczy post
Kluvi
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Olkusz / Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60605
Stary 07.11.2012, 22:45
Boruc jesteś w błędzie. Valckx nie dostał pieniędzy ile chciał.. ciągle zapominacie jak było.. zdobyliśmy MP jeszcze w trakcie Stan mówił że ma gotową listę piłkarzy na nowy sezon ale oni trochę kosztowali.. Tuż po MP Cupiał zrobił zmianę w zarządzie i wprowadził dusigrosza i to zablokowało transfery z 1 miejsc na jego liście. A to co mieliśmy to były transfery alternatywne i jak to wyszło wiemy doskonale... Po raz kolejny Cupiał nie zaryzykował i poskąpił kasy..


Odpowiedz cytując