Bobek90 napisał(a):

funkykoval, argumenty sie skonczyly?
fanfan, jest wazne. My tutaj gadamy o transferach Valxcka. Jest ciagle mitologizowanie tych pilkarzy, pisanie ze z nimi osiagnelismy najwiekszy sukces w pucharach od 9 lat. I bla bla bla.
Moim zdaniem takie teksty sa obrazliwe dla Wisly 02/03. Wtedy byl sukces! Rok temu mielismy poprostu szczescie.
Wtedy byla swietna gra i wywalczone zwyciestwa. W sezonie 11/12 gralismy tak, ze na wyjscie (i wejscie do) z grupy LE nie zasluzylismy. Nie wygralismy dwumeczu z zadnym powaznym przeciwnikiem; Litex to ogorek. Ba, w samych eliminacjach dopisalo nam szczescie; ogladnij jeszcze raz dwumecz z Litexem i zobaczysz.
Ergo, powtorka wyniku z 02/03 to "szczesliwe ulozenie gwiazd" a nie jakosc pilkarzy; slabi rywale w eliminacjach (do LE), bedace w kryzysie Odense (10 miejsce na 12 zespolow w lidze dunskiej), pol-rezerwowe Fulham i Twente w Krakowie, pomoce sedziego w meczu z Fulham w Krakowie, cud nad Anglia (Fulham-Odense)...
Takiego natezenia szczescia co mielismy w sezonie 11/12 w pucharach, nie miala Legia 11/12, nie mial Lech 08/09 i 10/11.
|
Wróć chłopie lepiej do podliczania punktów rankingowych i skończ już .......ić bo się tego czytać nie da. Dalej nie możesz przeboleć, że Lech i Legia odpadły z europejskich pucharów? Bo przecież liczy się tylko dobro polskiej piłki, prawda?