Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1220
Stary 07.11.2012, 15:43
Raczej nie ma szans na to,żeby Władek zlekceważył Wacha. Kliczko glupi nie jest i wie,że pomimo braku doświadczenia i dosyć słabej dynamiki,Wach ma dalej bardzo mocny cios który nawet Kliczkę z żelazną szczęką może zaboleć.
Chciałbym oglądnąć normalną walkę na serio,a nie zabawę Władka do 6-7 rundy,żeby nabić kieszeń reklamami i zakończyć sprawę.
W mojej opinii Wach nie ma co się bawić w szachy z braćmi Kliczko bo w tą grę z nimi nie wygra. Lepiej od razu polecieć na Władka ostro. Jak wejdzie mu któryś sierp to może być niespodzianka Swój chłopak,trzeba życzyć mu jak najlepiej.

p.s
http://www.bokser.org/content/2012/1...0530/index.jsp 6 częściowy wywiad z Wachem
Ostatnio edytowane przez El'kabat : 07.11.2012 o godz. 15:49.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując