Wyświetl pojedynczy post
funkykoval
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60586
Stary 07.11.2012, 14:41
Bobek90 napisał(a):Wyświetl post
funkykoval
................. ogorki.
Bobek - nawet nie nudzisz po prostu pier.olisz nie rodzisz, to śłuszne jeżeli chodzi o sprawy łóżkowe, gorzej jeśli chodzi o pisanie na forum.

Bezczelność też się trochę inaczej pisze - sprawdź w telegazecie.

Wkur..ia mnie Twoje mądrzenie się bo z mądrością i realną oceną faktów niewiele to ma wspólnego.

Powtarzam - skoro tak bardzo podnieca Cię Legia czy Amika to droga wolna - określ się, wklej odpowiedni awatar i tyle - wiem z kim gadam.
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując