Bobek90 napisał(a):

funkykoval
................. ogorki.
|
Bobek - nawet nie nudzisz po prostu pier.olisz nie rodzisz, to śłuszne jeżeli chodzi o sprawy łóżkowe, gorzej jeśli chodzi o pisanie na forum.
Bezczelność też się trochę inaczej pisze - sprawdź w telegazecie.
Wkur..ia mnie Twoje mądrzenie się bo z mądrością i realną oceną faktów niewiele to ma wspólnego.
Powtarzam - skoro tak bardzo podnieca Cię Legia czy Amika to droga wolna - określ się, wklej odpowiedni awatar i tyle - wiem z kim gadam.