|
Co tak słabo z epitetami w trzech użytych zdaniach? Chyba się nie wysiliłeś, bo na moje oko oprócz agentury sowieckiej i porównania mnie do "Radka Zdrada" mogłeś się bardziej postarać i dorzucić ze 2-3 mocniejsze epitety, a nie wyskakiwać z takim "lajcikiem".
Wiem, że może przeceniam twój intelekt, ale wybacz mam taką słabość, że wierzę w ludzi.
|