Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60583
Stary 07.11.2012, 09:09
Markus napisał(a):Wyświetl post
Denerwuje mnie przykładanie dwóch różnych miar do sukcesów Wisły i innych klubów. Bobek celuje w tym na miano głównego hipokryty. Umniejszanie osiągnięć Wisły i dowartościowywanie Legii i Lecha to jakaś nowa moda?
To przecież nawet nie cecha Bobka, tylko narodowa. Doskonałe wzorce płyną chociażby ze świata polityki...
Odpowiedz cytując