Markus napisał(a):

|
Denerwuje mnie przykładanie dwóch różnych miar do sukcesów Wisły i innych klubów. Bobek celuje w tym na miano głównego hipokryty. Umniejszanie osiągnięć Wisły i dowartościowywanie Legii i Lecha to jakaś nowa moda?
|
To przecież nawet nie cecha Bobka, tylko narodowa. Doskonałe wzorce płyną chociażby ze świata polityki...