Wyświetl pojedynczy post
cfa
Senior Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60582
Stary 07.11.2012, 07:43
bellic88 napisał(a):Wyświetl post
Moim zdaniem największy problem - i to nie od tego ani poprzedniego sezonu - mamy z graczami ofensywnymi. Umówmy się że Genkov nawet kiedy strzelał bramki nie były to bramki typowego "napadziora" a "napadziora wykończeniowca". Szkrzydła leżą tak samo. Naprawdę nie pamiętam dobrego skrzydłowego w ostatnich latach (oprócz przebłysków Małego i Kirma). Melikson wydaje mi się że BYŁ nadzieją ale teraz zwyczajnie mu się nie chce (chciałby pewnie być wytransferowany ale nie będzie na razie bo klub zażądał zbyt dużych pieniędzy więc gra na pół gwizdka i nie dociera do niego to że nie poprawi to jego sytuacji) A poza tym z upływem dni nie staje się coraz młodszy i atrakcyjniejszy na rynku transferowym.

Nasz atak w ogóle dziwnie wygląda. Jakby chcieli zawsze wejść do bramki z piłką. Kiedy padła jakaś bramka po strzale sprzed pola karnego? Ja pamiętam gol Ilieva bodaj z Koroną albo Zagłębiem. No i bramka z wolnego Meliksona w derbach. (No dobra jeszcze Garguła z Ległą ale zwycięstwa to nie dało). O ! Rzutów wolnych też chyba nie wykorzystujemy zbyt dobrze. O rożnych w wykonaniu Guła-Buła + Melikson na krótko nie wspomnę.

Panowie kiedy wygraliśmy ostatnio jakiś ISTOTNY mecz? Derby? Trochę dawno to było... Brakuje mi zwycięstw w ważnych meczach a na dodatek u siebie. Od Ległej dostajemy w dupe u nich a u nas nie możemy wygrać (poprzedni sezon). Od Lecha dostajemy u siebie 1-0. Nie sięgam teraz pamięcią dalej ale powiem szczerze że z gry naszych piłkarzy i wygrania meczu dawno się nie cieszyłem. Też tak macie?
No jak patrzę na tabelę to mnie w żołądku ściska. Jeszcze Łysy następnego prawego obrońce chce ściągnąc, jak by nie zauważał, że lepiej byłby zając się wytransferowaniem Garguły z Wisły. że przydałby się jakiś lewy obrońca, skrzydłowy czy chociażby następny napastnik. Ale on chyba cały czas liczy na Sikorskiego.
[FONT=Times New Roman]
Czy pamiętasz pierwszy w życiu mecz i po każdej bramce szał?
Kibicow śmiech, wiernych drużynie swej i na plecach pałki ślad.
[/FONT]
naoway.deviantart.com
Odpowiedz cytując