Wyświetl pojedynczy post
Pablo84
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19810
Stary 06.11.2012, 22:56
Tyle, że ani ja ani Ty nie jesteśmy ekspertami w tej materii by faktycznie się wypowiadać- tu jest kwestia autorytetów którym wierzymy.Wybacz ja całkowicie zatraciłem zaufanie do jakichkolwiek instytucji rządkowych- za dużo ostatnimi czasy było przekrętów bym przychylnym okiem patrzył się na to wszystko, zwłaszcza w kontekscie podejrzanych dobrych relacjii z gazpromem.Ciastko można zjeść albo je mieć, a gazprom w naszym kraju liczy przedewszystkim na dlugotrwala wspołpracę a Rosja rękami gazpromu chce nas w jak największy sposób uniezależnic od siebie i chcąc nie chcąc musisz to przyznać.