Wyświetl pojedynczy post
Jackie
Member
 
Od: 02.2005
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44
Stary 06.11.2012, 21:14
Panowie, z nami macie pewne 3 pkt. Ja sobie nie wyobrażam innego scenariusza. Chyba nikt nie ma wątpliwości jaki prezent od Was otrzymaliśmy 6 maja. 3 punkty zostają w Krakowie.
Ps. Sorry za offtop w temacie o meczu z Koroną
Odpowiedz cytując