Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
dulli78
Senior Member
 
 
Od: 06.2011
Skąd: z podziemia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22494
Stary 06.11.2012, 17:59
Karuzela trenerska zaczyna się rozkręcać na dobre w naszej ekstraklasie, na razie zmieniono ich u nas, w Śląsku, Ruchu, Bełchatowie i Podbeskidziu a w kolejce już czekają:
Zagłębie Lubin gdzie miałby trafić "ulubieniec" wszystkich kibiców Wisły boski Franz Smuda
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32298,t...wiadomosc.html
Jagiellonia Białystok - powrót Pepa Probierza na polski biegun zimna http://ekstraklasa.wp.pl/kat,75914,t...l?ticaid=1f7aa
Pogoń Szczecin - tu z kolei miałby pracować Mourinho z Kaszub, Tomasz Kafarski
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32304,t...wiadomosc.html


Edytka: u naszych przyjaciół we Wrocławiu miesza i to konkretnie ich były trener Ryszard Tarasiewicz, który podobno (?) złożył wniosek do PZPN o zawieszenie w rozgrywkach swojego ukochanego klubu. Powód - pieniądze.
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,98810,t...wiadomosc.html
Ostatnio edytowane przez dulli78 : 06.11.2012 o godz. 20:08.
"Czuć się w klubie swoim, jak w domu ojczystym, oddychać pełną piersią, podkreślać na każdym kroku swój czysto-narodowy, a w czasach zaborczych także niepodległościowy charakter"




Odpowiedz cytując