Wyświetl pojedynczy post
yarow
Senior Member
 
Od: 06.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2720
Stary 06.11.2012, 17:27
Marszałek napisał(a):Wyświetl post
Nie napisałem, że problemy z "Wprost Przeciwnie" wynikały ze słabości zespołu ale z czegoś innego. Problemy z dystrybucja, w ogóle rejestracją tytułu. No i kasy chyba nie mieli. Bo możesz pisać rzeczy superowe, ale jak Ruch czy Kolporter odmówią ci kolportażu to wychodzi na to jakbyś pisał sam dla siebie. Inna sprawa gdy masz fundusze, wtedy możesz spokojnie wydawać w necie, gazeta na komórkę czy na inne Kindle. Treść za sms-a. Nie podejrzewam jednak aby pismacy z Urze posiadali taką gotówkę aby uruchomić coś takiego na wielką skalę.

Może to tak wygląda, ale wielkie pieniądze na rozwiązania internetowe nie są potrzebne. I jako Administrator niniejszych stron, zapewne o tym wiesz ..?
Oczywiście, reklama najważniejsza ale można zaczynać po "partyzancku" i metodą "propagandy szeptanej".

Nie ma żadnego problemu z rejestracją domeny internetowej na firmę zarejestrowana poza Polską [i z rejestracją takiej firmy też nie ma problemu]. Wrzucenie wszystkiego na serwer znajdujący się fizycznie poza Polską.
[Pisząc "poza Polską" mam na myśli bezpieczne miejsca w Świecie. Każdy może sobie znaleźć takowe odpowiednie ...].
Uruchomienia na niej serwisu internetowego bez jakiejkolwiek rejestracji. I pisanie tego, co chce się pisać.

To może zrobić każdy. W każdym momencie. W tym, ja.


-----

List dziennikarzy "Presspublica":
http://wpolityce.pl/artykuly/40049-u...j-naszej-pracy

Czy Rosjanie sfałszowali opinię pirotechniczną?

http://niezalezna.pl/34506-wiemy-dla...zostal-w-rosji
Ostatnio edytowane przez yarow : 06.11.2012 o godz. 17:43.
Odpowiedz cytując