Wyświetl pojedynczy post
Oldpara
Senior Member
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Prądnik Biały

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60573
Stary 06.11.2012, 16:50
Jak się przeanalizuje sukcesy wychwalanej Leginiej akademii to okazuje się że:

Artur Jędrzejczyk - wychowanek Iglopou Dębica (do Legii w wieku 18 lat)
Jakub Rzeźniczak - wychowanek Widzewa Łódź (do Legii w wieku 22 lat)
Dominik Furman - wychowanek Szydłowianki Szydłowiec (do Legii w wieku 14 lat)
Daniel Łukasik - wychowanek Olimpi Miłki (do Legii w wieku 16 lat)
Michał Kucharczyk - wychowanek Świtu Nowy Dwór Mazowiecki (do Legii w wieku 19 lat)
Rafał Wolski - wychowanej Jastrzębia Głowaczów (do Legii w wieku 16 lat)
Michał Żyro - wychowanek KS Piaseczno (do Legii w wieku 13 lat)
Jakub Kosecki - wychowanek FC Nantes (do Legii w wieku 18 lat)

i z tych sprzedanych:
Ariel Borysiuk - wychowanek TOP 54 Biała Podlaska (do Legii w wieku 15 lat)
Maciej Rybus - wychowanek Pelikana Łowicz (do Legii w wieku 18 lat)

Ja wiem, że tacy co trafiają do klubu w wieku 14-15 lat to prawie wychowankowie, ale prawie robi różnice.

To nie akademia, tylko bardzo dobry skauting drużyn młodzieżowych dają radę. No i warunki treningowe jak już na te 2-4 lata przed debiutem do tej Legii trafią.
....Głupota jest niezniszczalna i nieprzenikniona....
Odpowiedz cytując