emj10 napisał(a):

Jak dobrze zapłacisz to możesz mieć opinie jaka chcesz. Jeden profesor napisze Ci, że masło jest niezdrowe a drugi, że margaryna. Do wyboru, do koloru.
Gazprom bardzo dobrze zapłaci/ł za każde ekspertyzy, które podważają sens ich wydobycia. Ostatnio płacił za ekspertyzy, że łupki szkodza środowisku naturalnemu. Jak to nie zadziałało to teraz nowa ekspertyza, że w Polsce nagle nie ma gazu łupkowego. Ale ci amerykanie to są durnie, jacys tacy niedouczeni i wogóle nie znają się na niczym

.
Jak jutro pojawi sie kolejna ekspertyza na to, że w Polsce nie ma ziemniaków to znak, że czas sie pakować.