Co nie łyknął ? Skonsumują aż będzie chrupanie słychać. Będzie prosty przekaz, oni się kłócą a my kiedyś skłóceni teraz zjednoczeni

Razem ku dobrobytowi itd.
Ładnie się opakuje produkt, pokaże tu i ówdzie, jakieś artykuły w zagranicznej prasie się napisze (znaczy kto napisze ten napisze) jaka to mądra inicjatywa nad Wisłą powstała. Zagranica to kluczowe hasło w kampaniach w Polsce. Bo zakompleksiony Polak bardzo lubi jak się o jego bóstwie dobrze pisze za granica. Znaczy lubi jak się słyszy, że dobrze piszą. Bo jakby sam wziął gazetę, w której tak dobrze napisali o jego bóstwie,i zobaczył polsko brzmiące imię pod artykułem,to mógłby nabrać podejrzeń. A niepotrzebnie rzecz jasna. Coś tam się powie, coś tam się obieca, tu się pogrozi Tuskiem, tam Kaczyński i na kilka kadencji starczy.
Poza tym Prezydent Kwaśniewski jest super, dobrze kojarzony. Będzie Premierem jak ta Lala. Pewnie lepszych od Tuska. O ile nie wezmą go na szefa NATO, UE,PE,G-8, W-11 i L-4. A rzecznikiem prasowym zostanie kolejny Prezydent, Wałęsa. Taka partia Prezydencja się zapowiada. Elita.