Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19803
Stary 06.11.2012, 15:35
Co nie łyknął ? Skonsumują aż będzie chrupanie słychać. Będzie prosty przekaz, oni się kłócą a my kiedyś skłóceni teraz zjednoczeni Razem ku dobrobytowi itd.

Ładnie się opakuje produkt, pokaże tu i ówdzie, jakieś artykuły w zagranicznej prasie się napisze (znaczy kto napisze ten napisze) jaka to mądra inicjatywa nad Wisłą powstała. Zagranica to kluczowe hasło w kampaniach w Polsce. Bo zakompleksiony Polak bardzo lubi jak się o jego bóstwie dobrze pisze za granica. Znaczy lubi jak się słyszy, że dobrze piszą. Bo jakby sam wziął gazetę, w której tak dobrze napisali o jego bóstwie,i zobaczył polsko brzmiące imię pod artykułem,to mógłby nabrać podejrzeń. A niepotrzebnie rzecz jasna. Coś tam się powie, coś tam się obieca, tu się pogrozi Tuskiem, tam Kaczyński i na kilka kadencji starczy.

Poza tym Prezydent Kwaśniewski jest super, dobrze kojarzony. Będzie Premierem jak ta Lala. Pewnie lepszych od Tuska. O ile nie wezmą go na szefa NATO, UE,PE,G-8, W-11 i L-4. A rzecznikiem prasowym zostanie kolejny Prezydent, Wałęsa. Taka partia Prezydencja się zapowiada. Elita.
Ostatnio edytowane przez Marszałek : 06.11.2012 o godz. 15:41.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.