Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#544
Stary 06.11.2012, 13:42
Główne pytanie to kto ma wychodzić do gry obrońcom. Garguła odwróci się, zgra celnie albo przyjmie wszystko z kosynierem na plecach i przy ślepym arbitrze? Głowa go nie puści, dlatego zostaje mu gra przodem do przeciwnika, a to w środku nie wystarczy.

Za Maskanta do gry szło dwóch, robili przewagę w strefie i coś się działo. Ale to trzeba wiedzieć gdzie biegać.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując