Wyświetl pojedynczy post
piter116
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4980
Stary 06.11.2012, 13:17
funkykoval napisał(a):Wyświetl post
Sorry ale z tego co się orientuję, to Włókniarz Kietrz po zakończeniu sezonu 2003/2004 - 3 miejsce w III lidze za Sosnowcem i Śląskiem, wycofał sie z rozgrywek. Orzeł Dzierżysław grał w sezonie 200304 jak i 2004/5 w opolskiej okręgówce. Aktualnie Orzeł Dzierżysław nosi nazwę GLKS Kietrz, więc jest tutaj przenisienie z Dzierżysławia do Kietrza a nie na odwrót.
W każdy bądź razie nie słyszałem nic o "fuzji" Włókniarza z Orłem w 2004 roku, ale nawet jesli już to dzisiaj w pkt 2 powinna być odpowiedź GLKS Kietrz - pozdrawiam
Masz rację. Także przepraszam, moje niedopatrzenie. W punkcie 2 : GLKS Kietrz.

http://opolskaliga.pl/news/Powstal-G...V-lidze--,1166
Odpowiedz cytując