Wyświetl pojedynczy post
funkykoval
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2717
Stary 06.11.2012, 11:32
emj10 napisał(a):Wyświetl post

A Łysiak to faktycznie jest tam w głównym nurcie...
Może nie w głównym, ale na swoich prawach a to dla niego ważniejsze niż cokolwiek.
Hajdarowicz czego się nie dotknie to osiąga efekt odwrotny od Midasa.
Przekrój popłynął, a jego "odnowienie" w rytmie lewackim to już tylko łąbędzi śpiew, Rzepa po przejęciu przez niego i odejściu części prawicowych publicystów i komentatorów do URze - też zaczyna lecieć na głowę (po co czytać wypociny klasy WybGazety- bis, skoro oryginał jest tańszy?)
Jak zacznie mieszać w URze - dotąd tego nie robi, zapracuje na odejście zdecydowanej większości zespołu redakcyjnego + stałych felietonistów i tygodnik dołączy do Przekroju.

Co zaś do Zespołu URze, stwierdzam, że nie będą mieli problemów z założeniem nowego tygodnika/miesięcznika - porównanie do zespołu "wprost przeciwnie" jest nietrafne. Zespół zmontowany przez Pińskich ma niestety mniej czytelników niż wymieniając lekką ręką publikujący w URZE - Semka, Ziemkiewicz, Lisicki, Pyza, bracia Karnowscy, Łysiak, Zaremba, Gmyz, Gawryluk, Makowski, Jachowicz etc....
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując