Wyświetl pojedynczy post
Ciastek1
Senior Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60563
Stary 06.11.2012, 09:13
Matejas_ napisał(a):Wyświetl post
Fakt że Melikson jak i cała reszta jest źle przygotowany nie oznacza że jest przereklamowany. Myślę że gra Meliksona i Genkowa jest spowodowana taką a nie inną sytuacją drużyny. Gdyby piłka wpadała do bramki znów by wszyscy chwalili Meliksona że jest motorem napędowym drużyny. Tak samo nie wiem dlaczego się wszyscy uparli na Frederiksena? Czy to jego wina że grał bez przygotowania przed sezonem? Czy jego winą była kontuzja kryształowego Arusia w 20 minucie spotkania? Myślicie że tak fajnie jest wchodzić z ławki w 30 minucie meczu na pozycję środkowego obrońcy? Cała winę zwala się na Jana za bramkę z Lechem... a jak magicznie wykonali stały fragment Garguła i Maor? Takiego obrotu sprawy się chyba nikt nie spodziewał. Skoro uważacie że Nunez był rewelacją to Frederiksen zasłużył II połową z Lechem na miano Boga trybun!
oświeć mnie w którym momencie meczu grał na pozycji środkowego obrońcy ? Wykonanie stałego fragmentu gry beznadziejne ale najbardziej kuriozalnie zachował się w tej sytuacji Duńczyk.Pozostaje mieć jedynie nadzieję , że w to ostatni raz i od tej pory będzie grał co najmniej solidnie.
Odpowiedz cytując