Wyświetl pojedynczy post
Matejas_
Senior Member
 
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60562
Stary 06.11.2012, 08:56
Fakt że Melikson jak i cała reszta jest źle przygotowany nie oznacza że jest przereklamowany. Myślę że gra Meliksona i Genkowa jest spowodowana taką a nie inną sytuacją drużyny. Gdyby piłka wpadała do bramki znów by wszyscy chwalili Meliksona że jest motorem napędowym drużyny. Tak samo nie wiem dlaczego się wszyscy uparli na Frederiksena? Czy to jego wina że grał bez przygotowania przed sezonem? Czy jego winą była kontuzja kryształowego Arusia w 20 minucie spotkania? Myślicie że tak fajnie jest wchodzić z ławki w 30 minucie meczu na pozycję środkowego obrońcy? Cała winę zwala się na Jana za bramkę z Lechem... a jak magicznie wykonali stały fragment Garguła i Maor? Takiego obrotu sprawy się chyba nikt nie spodziewał. Skoro uważacie że Nunez był rewelacją to Frederiksen zasłużył II połową z Lechem na miano Boga trybun!
Odpowiedz cytując