bonawentura napisał(a):

@Bobek90
Nie zgadzam się, by nazywać Nuneza szrotem.
|
A ja popieram Bobka i również uważam Nuneza za szrot. Piłkarz pod każdym względem przeciętny i do tego niesamowicie GŁUPI. Wielka szkoda, bo na YT prezentował się co najmniej przyzwoicie.