Wyświetl pojedynczy post
Lysy
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60556
Stary 05.11.2012, 23:43
bonawentura napisał(a):Wyświetl post
@Bobek90

Nie zgadzam się, by nazywać Nuneza szrotem.
A ja popieram Bobka i również uważam Nuneza za szrot. Piłkarz pod każdym względem przeciętny i do tego niesamowicie GŁUPI. Wielka szkoda, bo na YT prezentował się co najmniej przyzwoicie.
Odpowiedz cytując