Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
juzek-75
Junior Member
Od: 01.2008
Skąd: Kraków
Offline
#
20723
05.11.2012, 23:38
A propos precli na stadionie pamiętam gościa który chodził po sektorze, mówiliśmy na niego stukacz
Dobry był, stukał o kosz dawał tym samym znaki że idzie papu
)
juzek-75
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do juzek-75
Odwiedź stronę domową użytkownika juzek-75!
Znajdź inne posty napisane przez juzek-75