Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60552
Stary 05.11.2012, 22:26
@Bobek90

Nie zgadzam się, by nazywać Nuneza szrotem. Podobnie Jovanovica, który może grać na pozycji środkowego obrońcy. Również mógłby być wypróbowany jako defensywny pomocnik, tylko trzeba takiego wariantu spróbować. Podobnie - Jaliens. Przez wielu tutaj krytykowany, potrafi naprawdę zaimponować dobrym ustawieniem. Jako defensywny pomocnik sprawdzał się wyśmienicie. Tylko że Kulawik woli Wilka i to niestety jego problem. Szrotem można za to nazwać Lameya. I chyba tylko jego. Reszta zawodników była conajmniej dobra. Gra Wisły za Maaskanta była dobrze zorganizowana. Owszem zdarzały się błędy, wpadki, wtopy, ale i tak sama gra była przewidywalna.
RAZEM WYPEŁNIJMY STADION PRZY REYMONTA !!! RAZEM BUDUJMY WIELKĄ WISŁĘ !!!
Odpowiedz cytując